НТА > НОВИНИ > Війна > Китай розкритикував ядерні плани Росії

Китай розкритикував ядерні плани Росії

Варто уникати воєн між державами, які мають ядерну зброю, та знижувати стратегічні ризики

291

У Міністерстві закордонних справ Китаю прокоментували намір Росії розмістити тактичну ядерну зброю в Білорусі. Пекін заявив, що ядерну війну не варто розв’язувати за жодних обставин.

Про це повідомив Sohu з посиланням на заяву речниці Міністерства закордонних справ Китаю Мао Нін.

«5-го січня минулого року лідери держав, які мають ядерну зброю, виступили зі спільною заявою, в якій наголосили, що неможливо виграти або вести ядерну війну. У заяві зазначено, що варто уникати воєн між державами, які мають ядерну зброю, та знижувати стратегічні ризики», – сказала вона.

Представниця китайського МЗС додала, що за нинішніх обставин «усі сторони мають зосередити зусилля на дипломатичному врегулюванні української кризи» та «спільно сприяти розрядці ситуації».

Нещодавно російський диктатор Володимир Путін заявив про намір розмістити тактичну ядерну зброю в Білорусі. Нібито про це в нього просив самопроголошений президент Олександр Лукашенко.

Світові лідери вже відреагували на ініціативу диктатора. В ЄС заявили, що переміщення російської тактичної ядерної зброї до Білорусі несе загрозу європейській безпеці. Натомість у США стверджують, що наразі не бачать ознак переміщення Росією ядерної зброї до Білорусі.

Нагадаємо, що мобілізацію в Україні можуть посилити, якщо Білорусь все ж отримає від Росії ядерну зброю. Проте наразі в Україні не ставляться серйозно до погроз російського диктатора Володимира Путіна.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"