НТА > НОВИНИ > Новини світу > Китай відправить свої війська до РФ для спільних навчань

Китай відправить свої війська до РФ для спільних навчань

Міноборони Китаю заявило, що участь у спільних навчаннях “не пов’язана з поточною міжнародною та регіональною ситуацією”

227

Китай відправить контингент своїх військ до Росії для участі у спільних військових навчаннях. Участь також візьмуть Індія, Білорусь, Монголія та Таджикистан.

Про це повідомляє “Радіо Свобода” з посиланням на Міністерство оборони Китаю

Так, 17 серпня Міноборони Китаю заявило, що участь у спільних навчаннях “не пов’язана з поточною міжнародною та регіональною ситуацією”. Як йдеться у заяві, навчання є частиною двосторонньої річної угоди про співпрацю. Подібні спільні навчання під керівництвом Росії за участі Китаю вже відбувалися раніше.

“Метою є поглиблення прагматичного та дружнього співробітництва з арміями країн-учасниць, підвищення рівня стратегічної взаємодії між сторонами-учасницями та посилення спроможності реагувати на різноманітні загрози безпеці”, – йдеться у повідомленні.

Додамо, що 16 серпня міністр оборони КНР Вей Фенхе на 10-й Московській конференції заявив, зокрема, що Китай захищатиме свої національні інтереси і не терпітиме “сепаратистських схем” щодо незалежності Тайваню.

Нагадаємо, що Китай може відповісти на позицію США щодо Тайваню неофіційним зближенням із Путіним. Такий прогноз в проєкті “Народне Толк-Шоу” зробив експерт Української асоцiацiї китаєзнавцiв Дмитро Єфремов.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі