НТА > НОВИНИ > Новини світу > Китай закрив свій повітряний простір для російських літаків

Китай закрив свій повітряний простір для російських літаків

Без сертифіката про дереєстрацію літаки не допускають до польотів у Китай

336

Китай закрив свій повітряний простір для літаків Boeing та Airbus російських авіакомпаній-перевізників, зареєстрованих у двох юрисдикціях.

Про це повідомило Суспільне з посиланням на російські джерела інформації. Заборона пояснюється тим, що в травні авіарегулятор Китаю звернувся до всіх авіакомпаній, у тому числі російських, із проханням актуалізувати електронні досьє, яке містить відомості про літаки, власників авіакомпаній і договори на наземне обслуговування.

Запит таких портфоліо є стандартною процедурою, однак нещодавно в Китаї до неї внесли коригування.

Російські перевізники, які літають до Китаю, поновили необхідну інформацію, однак не змогли підтвердити зняття з реєстрації за кордоном своїх імпортних літаків.

«Влада Китаю запросила дані на підтвердження того, що імпортні літаки російських перевізників офіційно зняли з реєстрації за кордоном. Таких документів авіакомпанії надати не змогли. Тому китайська авіавлада, дотримуючись міжнародного законодавства, відмовила в польотах на таких літаках», – сказано в повідомленні.

Нині вимоги щодо «чистоти» літаків з точки зору реєстрації висувають й інші країни.

«Як приклад – Туреччина, яка відмовляє у дозволах на польоти в цю країну або через її повітряний простір літакам «з подвійною реєстрацією» (літаки, примусово зареєстровані в Росії)», – зазначили журналісти.

У підсумку – без сертифіката про дереєстрацію літаки не допускаються до польотів у Китай.

Нагадаємо, що в четвер Китай і Росія наклали вето на запропоновану США спробу ввести додаткові санкції ООН проти Північної Кореї через нові запуски балістичних ракет.

Рівень економічного зростання США вперше з 1976 року може випередити рівень економічного зростання Китаю через пандемію COVID-19.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі