НТА > НОВИНИ > Війна > Китай затіяв війну в Україні і тепер піде у ва-банк. Ексрозвідник КГБ про задуми Сі Цзіньпіна

Китай затіяв війну в Україні і тепер піде у ва-банк. Ексрозвідник КГБ про задуми Сі Цзіньпіна

Китай майже 500 років чекав шансу, щоб відновити свою гегемонію у світі

932

За початком війни в Україні стоїть Китай, який дозволив Росії почати наступ. Ці події, за задумом Сі Цзіньпіна, мали стати першим актом для початку Третьої світової, в якій би китайці отримали перемогу та встановили гегемонію у світі.

Таку версію озвучив у “Суботньому стрімі” ексрозвідник КДБ, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Олександр Зеленько.

“Путін на зустрічі виглядав невдоволеним, бо його господар не був задоволений. Початок війни в Україні – це ініціатива Китаю. За задумом Сі, все мало відбуватися в чотири акти”, – переконує Зеленько.

У першому акті Росія мала повністю окупувати Україну і зробити це, як Путін і обіцяв, за кілька діб. За розрахунком Китаю, це змусило би США і Європу мобілізуватися і поставити війська на свій східний кордон. Другий акт – удар Ірану по Ізраїлю, який би також не залишив США осторонь.

“При цьому всі головні сили вже були би задіяні в Європі й Америці довелося б вдатися до певної мобілізації. Третій акт – агресія Північної Кореї проти Південної Кореї та Японії. Напруга максимальна. І четвертий акт – свіжа китайська армія, невимотана в боях, виходить на світову арену і забирає все, що вона хоче“, – пояснює ексрозвідник.

Він вважає, що на початку 2021 року китайський лідер в одному зі своїх виступів не даремно сказав, що Китай чекають роки великих перемог і величезних втрат. Додає, що шансу відновити свою гегемонію у світі в Китаї чекали майже 500 років.

“І першим інструментом для цього став Путін. Щоправда, виявилося, що російська армія виявилася геть не другою у світі. Тож Сі Цзіньпін дійшов єдиного висновку: хочеш щось зробити добре – зроби сам”, – додає ексрозвідник.

Зеленько переконаний, що китайська зброя, маркована як “мейд ін раша”, на фронті перебуває ще з вересня минулого року. Понад те, зараз Китай почне брати пряму участь у подіях, піде у ва-банк.

“Відмова від розмови з Байденом – це вже на межі фолу. Китай не те, що не бачить в Україні партнера, він навіть не розглядає нас як суб’єкт, але йому Україна треба через такі підпримства як  “Мотор Січ”, Харківський танковий завод”, – резюмував Зеленько.

Нагадаємо, що президент Китаю Сі Цзіньпін 20 березня прибув з триденним візитом до на переговори з президентом Росії Володимиром Путіним. У вівторок, 21 березня, відбулися переговори в розширеному складі.

В ефірі “Народного Толк-Шоу” дипломат, експерт-міжнародник, виконавчий директор Китайської Торгової Асоціації (2016–2022) Руслан Осипенко зазначив, що зустріч президента Китаю Сі Цзіньпіна з президентом РФ Володимиром Путіним не вдалася. Російський диктатор потрапив у пастку.

 

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"