НТА > НОВИНИ > Місця > Київ буде під постійними обстрілами. Це рішення Путіна. Ексзаступник керівника Генштабу ЗСУ

Київ буде під постійними обстрілами. Це рішення Путіна. Ексзаступник керівника Генштабу ЗСУ

Київ просто так не залишать у спокої. Обстріли столиці – це стратегічне і політичне рішення

861

У Росії достатньо ракет, що обстрілювати всю Україну, й однозначно під постійними пострілами залишатиметься Київ.

У цьому впевнений заступник начальника генерального штабу ЗСУ (2006–2010 рр) Ігор Романенко.

“Треба розуміти, що Росія має ракети, щоб наносити удари по всій Україні. Нашу столицю вони просто так не залишать у спокої. Незалежно від того, які би напружені бойові дії не велися в інших частинах країни. Обстріли Києва – це стратегічне і політичне рішення. Принципове. Єдине, що наразі вони ще не наважуються наносити удари по пунктах управління столиці”, – заявив Романенко в спецефірі NTA.

Також він прокоментував обстріл столиці 28 квітня в момент, коли там із візитом перебував Генеральний секретар ООН Антонію Гуттеріш. За словами Романенка, обстріл не просто не був випадковістю – наказ його провести дав сам Путін.

“Путіну не подобається позиція керівництва ООН, не подобаються питання, які йому задають. І він про це відкрито говорив. Показово, що Генсек ООН Антоніу Гутерріш поїхав спочатку до країни-агресора, а потім в Україну. Й обстріл столиці в час перебування там Гуттеріша  – це особистий наказ Путіна”, – стверджує експерт.

За його прогнозом, обстріли столиці України триватимуть аж до моменту перемир’я, щонайменше. Бо “мир у нашій країні з таким сусідом може прийти тільки тоді, коли ми із союзниками переможемо їх наскільки, що Росія далі буде неспроможна воювати”.

Нагадаємо, 28 квітня Київ обстріляли з ракет. На той час у столиці перебував Генсек ООН. У результаті атаки, загинула журналістка Радіо Свобода Віра Гирич: ракета влучила у житловий будинок.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі