НТА > НОВИНИ > Війна > Київ у небезпеці, попри часткове відведення військ – Пентагон

Київ у небезпеці, попри часткове відведення військ – Пентагон

Бойовий дух російських солдатів є низьким

370

Незважаючи на часткове відведення російських військ, Київ, як і раніше, перебуває в небезпеці.

Про це заявив високопоставлений представник Пентагону, коментуючи відведення російських військ на північ і схід від української столиці, повідомляє «Голос Америки».

«Київ, як і раніше, перебуває в небезпеці й авіаудари продовжуються», – сказав він.

Він також зазначив, що бойовий дух російських солдатів є низьким.

«Ми, як і раніше, спостерігаємо проблеми згуртованості підрозділів, проблеми з командуванням та управлінням та проблеми з грамотним керівництвом», – заявив американський військовий представник.

У Пентагоні кажуть, що чули анекдоти про погані показники на полі бою та про пригніченість російських солдатів, але «все це на рівні чуток та анекдотів».

«Це армія, в якій немає унтер-офіцерського корпусу, як на Заході, тому в ній немає ефективного командування невеликими підрозділами, і ви не побачите навіть будь-якої ініціативи на низовому рівні…», – заявив представник Пентагону.

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вважає, що Росія неодноразово брехала щодо своїх намірів, тож сьогодні не можна довіряти її заявам про нібито відведення військ від Києва. За даними розвідки, Росія лише перегруповує та посилює свої війська для нового наступу в напрямку Донбасу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"