НТА > НОВИНИ > Місця > Київ випередив Стамбул і Будапешт у цікавому рейтингу міст

Київ випередив Стамбул і Будапешт у цікавому рейтингу міст

Найбільше киян турбують затори на дорогах, екологія та нерухомість

466

Київ увійшов у топ-100 найрозумніших міст світу, обігнавши Рим, Стамбул, Лісабон, Будапешт. Дослідження провів Центр світової конкурентоспроможності IMD.

Про це свідчать дані Smart City Observatory. За рік столиця України піднялася на 16 пунктів і зайняла 82-ге місце.

Краща позитивна динаміка є лише у трьох міст – Ріяд (+23 пункти), Сарагоса (+33) та Сеул (+34 пункти).

Рейтинг враховує економічні та технологічні показники, а також опитування 15-ти тисяч мешканців міста. Лідерами цього року стали Сінгапур, Цюріх і Осло.

На рейтинг позитивно вплинула можливість онлайн-купівлі квитків у громадському транспорті, сервіси паркування, е-документи. Найбільше киян турбують затори на дорогах, екологія та нерухомість.

Нагадаємо, що в травні столиця України посіла 87-ме місце у міжнародному рейтингу компанії «Resonance». У першій сотні Київ опинився вперше, попереднього рейтингу він посідав 139-те місце.

У вересні авторитетний журнал Economist випустив новий рейтинг безпеки міст, який може стати в нагоді туристам під час вибору маршрутів для подорожей. Київ, як і інші українські міста, а також низку європейських столиць і знакових населених пунктів, не розглядали взагалі.

Державна агенція розвитку туризму України (ДАРТ) опублікувала рейтинг найкрасивіших новорічних ялинок України й оголосила конкурс.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"