НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > “Київстар” надихає на бізнес-ідеї: навчання для школярів

“Київстар” надихає на бізнес-ідеї: навчання для школярів

733

Київстар та  GLOBAL OFFICE  запустили нову навчальну програму в онлайн-форматі під назвою  “бізнес-кемп”. Її  мета – допомогти дітям  опанувати підприємницькі навички та надихнути на створення бізнес ідей. Участь взяли 600 школярів зі 120 навчальних закладів з цілої раїни. У фінал вийшли лише 6 команд, і одна із них – учні Львівської гімназії.

«Програму курсу «Business camp» ми створили разом із громадською організацією глобал офіс на основі курсу підприємництво для школярів, що є на порталі “Дія. Цифрова освіта”. Там ті, хто не зміг потрапити на навчання, можуть її опанувати», – розповідає провідна спеціалістка зі зв’язків із громадкістю компанії «Київстар» Анастасія Ковтун.

Учениці гімназії та фіналістки проєкту кажуть, ідея полягає в тому, щоб допомогти власникам тварин у якісному догляді за ними.

«У нас завжди була ідея – допомоги домашнім улюбленцям і господарям, щоб вони могли класно доглядати за своїми домашніми тваринками. Наша ідея волонтерства зародилась ще давно, а “гоу кемп” і наш куратор та ментор допомогли втілити це в реальність», – говорить учениця Львівської гімназії імені Олени Степанів Марта Бардіян.

Дев’ятикласниця Марта – одна із творців проекту “Pet-HELPER” – додає, телефонний додаток буде корисним для власників домашніх улюбленців та допоможе зручно контролювати стан здоров’я і харчування тваринки. Автори впевнені, що їхній задум зайшов би на “ура” в Європі та США. Потрібним він буде і для українців. Адже за статистикою, 95% господарів чотирилапих вважають їх членами своєї сім”ї.

«Наприклад в Америці зараз дуже популярний якісний догляд за твариною і оскільки наша Україна трохи відстає то сюди скоро це теж прийде і це стане трендом”, – переконані вони.

Долати всі труднощі та ризики командам допомагали три десятки менторів у цілій країні. А закріпити знання – зустрічі із найкращими менеджерами Київстар та міжнародними волонтерами.

Олександра Сікарська, вчителька Львівської гімназії імені Олени Степанів вдячна компанії «Київстар» за залучення учнів гімназії до роботи над створенням бізнес-проєктів. Адже матеріал, який вивчали протягом курсу, надзвичайно цінний.

Навчальна програма “Київстар” і  “Глобал офіс” 5  років об’єднала 6 тисяч учнів

“Київстар” уже 5 років співпрацює із “Глобал Офіс” і за цей час повчитися підприємництву встигли аж 6 тисяч українських учнів. Фінал конкурсу відбудеться в січні, автори найцікавіших бізнес-ідей отримають цінні подарунки: планшети, смарт-годинники та безпровідні навушники.

Партнерська публікація

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі