НТА > НОВИНИ > Новини світу > Лавров каже, що в Росія воює “строго за планом”, а з переговорами все погано

Лавров каже, що в Росія воює “строго за планом”, а з переговорами все погано

485

Міністр закордонних справ Росії заявив, що те, що країна називає “спеціальною військовою операцією” в Україні, “розвивається строго за планом”.

У розмові з китайським інформаційним агентством «Сіньхуа» Сергій Лавров заявив, що цілі «безперечно будуть досягнуті», – пише ВВС.

Нагадаємо, що 29 квітня один із посадовців оборонного сектору у США заявив, що російська кампанія із захоплення контролю над Донбасом «принаймні на кілька днів відстала від того, де вони хотіли бути». Просування російської армії є “повільним і нестабільним”. Тож, вочевидь, Лавров вирішив, що потрібно, принаймні на словах, переконувати в іншому.

Також у розмові із «Сіньхуа» Лавров розповів про свій погляд на переговори між Україною та Росією. За його словами, хоча перемовини вже кілька тижнів поспіль не проводилися у форматі віч-на-віч, обговорення проекту можливого договору щодня обговорюються у режимі відеоконференцій.

«Ми виступаємо за продовження переговорів, хоча вони йдуть погано», – сказав він.

Лавров звинуватив США і країни НАТО в тому, що вони розглядають Україну як «інструмент» для стримування Росії, і сказав, що вони змусили Київ зробити «штучний помилковий вибір: або із Заходом, або з Москвою».

“Якщо США і НАТО дійсно зацікавлені у врегулюванні кризи в Україні, то, перш за все, вони повинні прокинутися і припинити постачання київського режиму зброєю та боєприпасами”, – сказав Лавров.

Ще раніше він заявив, що Росія не воює з НАТО, натомість є “відчуття, що Альянс воює з Росією” (мається на увазі постачання зброї Україні, – ред.) і відверто бажає їй поразки.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі