НТА > НОВИНИ > Новини світу > Лавров заявив, що Україну “треба змусити” виконувати Мінські угоди

Лавров заявив, що Україну “треба змусити” виконувати Мінські угоди

167

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Україну потрібно “змусити” слідувати Мінським домовленостям.

Про це повідомляє ТАСС.

Лавров вважає, що Україна повинна внести зміни до своєї Конституції для того, щоб надати східним областям так званий “особливий статус” Разом з тим, він підкреслює, що Росія начебто не є стороною конфлікту і підписувала мінські угоди виключно як “посередник”.

Крім того, Росія вимагає від України амністії для російських бойовиків, які беруть участь у війні на Донбасі. Через небажання України легітимізувати терористичні організації та амністувати бойовиків, російський міністр висловив думку, що українську владу потрібно “примусити” виконувати вигідні для Росії пункти домовленостей.

“Якщо її (Україну – ред.) залишити наодинці із самою собою, зі своєю совістю, звичайно, вона нічого робити не буде. Її треба змушувати, саме для цього і був створений “нормандський формат”, але Берлін і Париж поки що манкують своїми зобов’язаннями. Ми привертаємо їхню увагу (Німеччині та Франції – ред.) до того, що це треба обов’язково зробити”, – заявив Лавров.

Нагадаємо, розвідка США заявила, що Росія планує наступ на Україну вже на початку наступного року. Для цього хочуть залучити до 175 тисяч військовослужбовців.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі