НТА > НОВИНИ > Новини світу > Легендарний польський рок-гурт присвятив пісню Україні

Легендарний польський рок-гурт присвятив пісню Україні

Польський рок-гурт «Будка суфлера», який заснований ще 1974-го року в Любліні, став відомим завдяки своїм рок-баладам

599

Легенди польської рок-музики з гурту «Будка суфлера» видали новий кліп на пісню «Про тебе думаю в холодну ніч», де зачепили українську тематику війни проти Росії на тлі кохання.

Особливо популярними пісні «Будки суфлера» були у 90-ті роки, коли гурт збирав стадіони, і не лише в Польщі. Неодноразово музиканти приїжджали в міста Західної України, зокрема, у Львові останній їхній концерт відбувся 2012-го року.

Це перша пісня та кліп, у якому вокалістом гурту виступає Яцек Кавалец, і це не пісня, раніше відома з їхнього репертуару люблінського гурту. Кавалец приєднався до групи на початку цього року.

«Війна – це неймовірно жорстока річ. Це змінює все і всіх. Вона безсила лише проти кохання. Це також змінило наші музичні плани», – зазначили польські рокери.

Кліп зняла українка Ірина Фролова, в ньому фігурують жінки та діти – біженці з України.

«Будка суфлера» – польський рок-гурт, заснований ще 1974-го року в Любліні. Він став відомим завдяки своїм рок-баладам, деякі з яких вважаються одними з найкращих пісень Польщі.

Нагадаємо, що гурт «Океан Ельзи» 22-го квітня презентував пісню, присвячену подвигу захисників Маріуполя, які вже майже два місяці героїчно боронять місто.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі