НТА > НОВИНИ > Спорт > Легкоатлет Проценко, який 40 днів провів у окупації в Херсоні, виграв медаль чемпіонату світу

Легкоатлет Проценко, який 40 днів провів у окупації в Херсоні, виграв медаль чемпіонату світу

Збірна України здобула першу медаль у чоловічих стрибках у висоту з 2015-го року, коли Богдан Бондаренко став віце-чемпіоном світу

467

Україна виборола першу медаль чемпіонату світу з легкої атлетики, який триває в американському Юджині. Її здобув стрибун у висоту Андрій Проценко, який представляє Херсонщину.

У кваліфікації він стрибнув 2,30 метра, що стало його найкращим результатом сезону. У фіналі український спортсмен покращив показники – 2,33 метра з першої спроби.

Щоправда, планку 2,35 метра Проценко не взяв із двох спроб. Згодом Андрій переніс останній стрибок на планку 2,37 метра, спроба вийшла близькою, але не судилося.

Тож із результатом 2,33 метра українець здобув бронзу чемпіонату світу. Це перша медаль для України в чоловічих стрибках у висоту з 2015-го року, коли Богдан Бондаренко став віце-чемпіоном світу.

«Це дуже приємна винагорода за ту роботу, яку виконав за стільки часу. Я завжди мріяв про медаль. Вона є. Хотілося ще поборотися за золото. Спробував, але цього разу не вийшло. Ця медаль тільки завдяки тому, що є Україна, що всі українці вболівають за мене. А також завдяки тому, що наша держава сильна та непереможна», – прокоментував свій виступ Андрій Проценко.

Чемпіонат світу з легкої атлетики. Стрибки у висоту: чоловіки

  1. Мутаз Баршим (Катар) – 2,37 м
  2. Ву Санхьок (Корея) – 2,35 м
  3. Андрій Проценко (Україна) – 2,33 м
  4. Джанмарко Тамбері (Італія) – 2.33 м

Журналістка Алла Васьковська поділилася відео, як після здобуття медалі, всіх інтерв’ю та прес-конференції на честь Андрія Проценка його колеги з української команди співають гімн України.

Андрій Проценко 40 днів провів в окупації на Херсонщині на початку року. Після цього він із великими проблемами вибрався з тимчасово окупованої території. Однак це не завадило йому належно підготуватися та налаштуватися на успішний виступ на чемпіонаті світу в американському Юджині.

Нагадаємо, що збірна України завершила виступи на Всесвітніх іграх, що проходили в американському Бірмінґемі. «Синьо-жовті» завоювали 45 медалей: 16 золотих, 12 срібних і 17 бронзових. Це абсолютний рекорд України на Всесвітніх іграх.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі