НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Лідер “антивакцинаторів” вийшов із психлікарні

Лідер “антивакцинаторів” вийшов із психлікарні

420

“Головний ативакцинатор” Остап Стахів залишив Львівську обласну психіатричну лікарню, де він проходив експертизу.

36-річного антивакцинатора Остапа Стахіва, якого підозрюють у підготовці до повалення конституційного ладу, випустили із психіатричної лікарні.

Цю інформацію у коментарі Суспільному повідомив речник прокуратури Львівщини Данило Антощак.

У Стахіва закінчився термін судово-психіатричної експертизи. Він тривав 30 днів.

“Наразі до нас офіційно висновок експертизи не надходив. Фактично, ця експертиза сьогодні лише закінчилася”, – сказав Данило Антощак.

Нагадаємо, 30 листопада у Галицькому суді Львова задовільнили клопотання слідчого СБУ про призначення стаціонарної судово-психіатричної експертизи антивакцинатору Остапу Стахіву у Львівській обласній психіатричній лікарні. А 1 грудня його випустили із СІЗО під заставу майже мільйон гривень.

Нагадаємо, 30-го листопада відправив головного Остапа Стахіва на проходження обов’язкової судово-психіатричної експертизи. 1 грудня після внесення застави у майже мільйон гривень він залишив СІЗО.

Антивакцинатору Остапу Стахіву вручили підозри  за двома частинами статті 109 ККУ – змова на вчинення дій, спрямованих на насильницьку зміну конституційного ладу та захоплення влади, а також – публічні заклики до таких дій. Запобіжний захід Стахіву суд обрав 18 листопада.

24 листопада Львівський апеляційний суд залишив у силі рішення суду першої інстанції про обрання запобіжним заходом для Стахіва 60 днів утримання під вартою із правом внесення застави. Строк дії рішення суду першої інстанції – до 21 січня 2022 року.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"