НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > «Ліг» фейсбук – життя зупинилося. Реакція на збій у соцмережах

«Ліг» фейсбук – життя зупинилося. Реакція на збій у соцмережах

498

Кількагодинна «непрацездатність» популярних соцмереж «Фейсбук» та «Інстаграм», а ще додатку «Ватцап» викликало у користувачів паніку та нерозуміння: «А як ми раніше жили без цього».

Саме такий висновок можна зробити, прочитавши реакції на глобальний збій, який трапився учора, 4 жовтня, близько 18:40. Тривав він шість годин.

“Глобальне відключення Facebook зараз є одним з найбільших для Downdetector (сервіс з відстеження роботи інтернет-ресурсів) з точки зору загальної кількості скарг (понад 14 мільйонів) і тривалості. Це надзвичайно вражаюча подія”, – заявив технічний директор Ookla Люк Дерікс.

За даними сервісу, найбільше скарг на збій надійшло зі США (понад 1,7 мільйона) і Німеччини (1,3 мільйона). За ними йдуть Нідерланди (915 тисяч звернень), Велика Британія (789 тисяч звернень) та Італія (400 тисяч звернень).

В одну мить у користувачів перестали вантажитися сторінки на надсилатися повідомлення. Це викликало лише одну реакцію: «Що сталося?». Знайомі телефонували одне одному, аби з’ясувати чи «це у мене просто глюк, чи у тебе також не працює».

Коментарі з фейсбуку

«Добре, шо Вайбер працював. Наречений закордоном, Вайбер врятував, бо вже нервувала)»

 

«Я думала що інет накрився, перезагрузила 6 раз всеодно нічого, потім подумала що з моб щось, потім подумала що зламали мене в фб, потім через вайбер дізналася у людей що сталося. Добре що є вайбер хоч працював)»

 

«Мені подруга писала, а куди я тепер буду виставляти свої фото, якщо нема інсти, присилатиму тобі всі фото на вайбер… Зі словами , згорів сарай, гори і хата, я ще й вабер видалила».

 

«Ой, я думала треба телефони міняти. А потім думаю: «Як ми колись жили без цього всього».

 

«Принаймні за цих декілька годин люди змогли поспілкуватися. Поговорити просто по телефону і не переписуватися. Але, що не говоріть, ми стали дуже залежними від соціальних мереж».

“Якщо вам складно контролювати час, який ви проводите у соціальних мережах. Ви відчуваєте занепокоєння, коли немає можливості зайти на свій акаунт. Дуже дратуєтеся, якщо хтось відволікає вас від перегляду стрічки з новинами, то це і є однією з трьох ознак того, що ви залежні від соцмереж, – каже психологиня Єлизавета Фокіна.

За дослідженнями, надмірне перебування у соцмережах порушує природні біоритми, виникають проблеми зі сном, хронічна втома, їжа похапцем, і, як наслідок – розлади з боку травної системи.

А тим часом у фейсбуці, який ожив, починають з’являтися меми та жарти на подію.

 

Залежність від соцмереж. Ознаки, коли треба хвилюватися:

  1. Людина веде аккаунт, але не особливо замислюється про те, щоб в ньому щось викладати. Використовує соцмережі для спілкування і витрачає на це близько години в день.
  2. Проводить в соцмережі годину, але більше уваги приділяє веденню сторінки.
  3. Починає грати в браузерні ігри, проводить в соціальній мережі близько 2-х годин.
  4. Починає додавати всіх підряд в друзі, щоб похвалитися їх кількістю. Перебуває онлайн понад дві години.
  5. Дуже багато грає в ігри, постійно додає друзів.
  6. Часто хвилюється через те, як виглядає сторінка, намагається зробити її ідеальною, багато грає.
  7. Починає порівнювати реальне життя з віртуальним. Знаходиться онлайн багато годин поспіль.
  8. Стає залежною від коментарів, постійно сама щось коментує, переймається.  якщо їй не ставлять лайки і нічого не пишуть. Завжди намагається бути в курсі всіх подій в мережевому житті друзів.
  9. Думає тільки про те, як виглядає її сторінка і що там відбувається. При цьому перестає замислюватися про реальну поведінку, зовнішній вигляд . перестає.
  10. Не звертає  уваги на реальних друзів, родину, роботу. Живе тільки соцмережею. Постійно перебуває онлайн і не може випустити телефон з рук навіть на пару годин.

Факт: Сьогодні 80% усього населення земної кулі, яке має акаунти в соціальних мережах, заходять туди хоча б раз на добу. Там вони проводять близько години.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі