НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > «Лікарі без кордонів» заявили про катастрофічну ситуацію в Маріуполі

«Лікарі без кордонів» заявили про катастрофічну ситуацію в Маріуполі

У Маріуполь неможливо доправити гуманітарну допомогу

353

Представники організації «Лікарі без кордонів» заявили, що Маріуполь, який намагаються оточити російські військові, перебуває на межі гуманітарної катастрофи та закликали організувати «зелений коридор» для цивільного населення.

Про це повідомили на сайті організації.

«Ми знаємо від наших працівників, що вони відчайдушно намагаються убезпечити себе, оскільки продовжуються важкі атаки, а запаси продовольства закінчуються. Немає води, електрики та опалення. Інтернет та телефонний зв’язок відключені. Лікарні, супермаркети та житлові будинки сильно постраждали», – зазначили в організації.

Окрім того, вони підкреслили, що у місто неможливо доправити гуманітарну допомогу.

Нагадаємо, що вчора російська сторона порушила домовленості про режим тиші, тому через обстріл як самого Маріуполя, так і його околиць, з метою безпеки евакуацію населення перенесли.

Натомість із Волновахи та навколишніх селищ 5-го березня вдалося евакуювати близько 400 мешканців.

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович попросив територіальні оборони західних областей України, щоби ті не блокували доріг і не створювали заторів.

Запорізька область у суботу, 5-го березня, отримала гуманітарну допомогу від Львова. Прибули чотири вагони, у кожному з яких по 15 тонн вантажів. Це – ліки, засоби гігієни, теплі речі, сухі харчі, дитяче харчування. Все це збирали львів’яни.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі