НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Лікарям підвищили зарплату до 20 тисяч гривень

Лікарям підвищили зарплату до 20 тисяч гривень

Урядову постанову про підвищення зарплати медикам застосовуватимуть з 1-го січня 2022-го року

152

Уряд підвищив зарплату лікарям з 1-го січня 2022-го року. Відповідну постанову ухвалили на засіданні у середу, 12-го січня.

Розмір зарплати за повністю виконану місячну (годинну) норму праці встановили:

  • – на рівні не менше 20 000 гривень для лікарів (окрім лікарів-інтернів) і професіоналам із вищою немедичною освітою, які допущені до медичної діяльності у закладах охорони здоров’я;
  • – на рівні не менше 13 500 фахівцям з початковим рівнем (короткий цикл) вищої медичної освіти та першим бакалаврським рівнем вищої медичної освіти.

«Мінімальна зарплата лікаря на рівні 20 тисяч гривень – це вагомий результат для нашої країни», – наголосив керівник уряду Денис Шмигаль.

Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1-го січня 2022-го року.

Нагадаємо, що з 1-го грудня в Україні підвищили рівень прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати. Згідно з держбюджетом на 2021-ий рік, з 1-го грудня прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць складе 2 393 гривні.

Про збільшення середньої зарплати в Україні анонсували і в жовтні минулого року.

Також із січня 2022-го року поліцейським мають підвищити зарплати, насамперед – патрульним, спецпризначенцям і поліцейським, які несуть службу в зоні операції Об’єднаних сил. Про це розповів очільник Нацполіції Ігор Клименко.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі