НТА > НОВИНИ > Новини світу > Лісові пожежі в Греції підібралися до передмістя столиці

Лісові пожежі в Греції підібралися до передмістя столиці

137

У вівторок, 2 серпня, через масштабну лісову пожежу в північній частині Афін почали евакуацію людей. Оскільки вогонь вийшов з-під контролю і поширився на три нових фронти в умовах сильної спеки.

Про це інформує Ekathimerini.

Спочатку пожежа почалася біля колишньої королівської літньої резиденції в Татої близько полудня, але тепер він поширився на Ано Варимбомбі, поруч з декількома центрами верхової їзди, і на територію недалеко від селища Адамес, що призвело до його евакуації і закриття ділянки національного шосе неподалік.

“Ситуація зовсім нехороша. Вогонь рухається до Варимбомбі і знаходиться дуже близько до будинків”, – заявив мер міста Ахарнона Спірос Вреттос.

Влада також евакуювала дитячий табір біля Варимбомбі, лісового масиву і популярного місця відпочинку городян з дачами в цьому районі. Близько 80 дітей з табору були доставлені автобусами до найближчої станції метро, де передали батькам.

Управління цивільної оборони Греції також розсилає попередження на мобільні телефони в околицях пожежі, закликаючи людей покинути район, а жителям віддалених передмість, таких як Еритрея, рекомендовано закрити вікна і труби, щоб дим і попіл не потрапили в їх будинки.

Як повідомлялося, в Греції, Туреччині та Італії триває боротьба з лісовими пожежами, температура повітря підвищується, у Туреччині вже 8 загиблих.

В Туреччину прибули українські рятувальники ДСНС для допомоги в гасінні пожеж на території провінції Анталія, що в Туреччині.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі