НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Лісові пожежі в Греції знищують усе на своєму шляху. Приголомшливі відео туристів

Лісові пожежі в Греції знищують усе на своєму шляху. Приголомшливі відео туристів

273

У Греції через аномальну спеку продовжують бушувати страшні лісові пожежі. Десятки гектарів лісових масивів вже повністю охоплені полум’ям.

Разом із лісом вогонь добрався до сіл і великої кількості житлових будинків, з яких масово евакуюють місцевих мешканців.

Кадри з місця подій, які зафіксували врятовані громадяни та туристи з порома, опублікували в Twitter Disclose.tv.

Після перегляду цього відео користувачі назвали Грецію «філією пекла». На кадрах видно приголомшливі масштаби лиха. Ліс повністю охоплений вогнем, а в повітря піднімається величезний стовп їдкого диму.

Зараз у Греції спостерігаються аномально високі температури. За даними декількох джерел, температура повітря подекуди доходить до 44-ох градусів вище нуля.

На території країни налічується вже 154 осередки займання. Найбільший із них вже охопив полум’ям підніжжя гори Парніс недалеко від Афін.

Також пожежі вирують на острові Евія і в районах села Олімпія. Сотні мешканців і туристів евакуювали, а шість районів перевели в режим підвищеної готовності.

За оцінками національної служби цивільного захисту, вогонь знищив 94 будинки. Врятовано 442 людини. Також відомо як мінімум про дві жертви.

Нагадаємо, що у вівторок, 2-го серпня, через масштабну лісову пожежу в північній частині Афін розпочали евакуацію людей. Оскільки вогонь вийшов з-під контролю і поширився на три нові фронти в умовах сильної спеки.

У п’ятницю, 6-го серпня, українські рятувальники вирушили в Грецію для допомоги у ліквідації масштабних лісових пожеж.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі