НТА > НОВИНИ > Культура > «Лісову пісню» Лесі Українки вперше видали азербайджанською мовою

«Лісову пісню» Лесі Українки вперше видали азербайджанською мовою

У видавництві Державного центру перекладу Азербайджану вперше вийшла драма-феєрія «Лісова пісня» Лесі Українки.

383

Одну з найзнаменитіших книг Лесі України розповсюджуватимуть у книгарнях та бібліотеках Азербайджану.

Про це повідомив Український інститут книги. Видання присвячене до 150-річчя видатної української поетеси, письменниці, перекладачки Лесі Українки.

«Книгу переклав відомий азербайджанський поет-перекладач Салам Сарван. Це не перший його переклад з української. Салам Сарван – один із перекладачів «Антології сучасної української поезії» та автор передмови до цієї книги, виданої 2017-го року Державним центром перекладу Азербайджану», – сказано в повідомленні Інституту книги.

Драму-феєрію Лесі Українки «Лісова пісня» вперше видали азербайджанською мовою.

Як зазначили в Українському інституті книги, видання книги є важливим кроком у популяризації класики української літератури у світі, зокрема, у тюркськомовних країнах. Окрім того, це важлива подія у розвитку українсько-азербайджанського літературного процесу.

«Завдяки підтримці Українського інституту книги та реалізації проєкту Державним центром перекладу Азербайджану азербайджанський народ приєднався до святкування 150-річчя Лесі Українки. Книга відкриє для азербайджанців чарівний і глибокий світ української міфології та народних звичаїв, вірувань, вони матимуть можливість більше пізнати культуру та самобутність українського народу», – наголошують в інституті.

Книга вийшла в рамках програми підтримки перекладів «Translate Ukraine».

Нагадаємо, що ціни на книги в Україні за останній рік зросли на 35-40%. Зміни поки що чітко помітні в оптових продажах, але видавці прогнозують, що незабаром цінник піде вгору та вроздріб. Тож із січня доведеться укладати нові контракти щодо книгодрукування за цінами вищими на 30-50%.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі