НТА > НОВИНИ > Новини світу > Ліси в Туреччині до і після пожеж. Масштаби та наслідки лиха

Ліси в Туреччині до і після пожеж. Масштаби та наслідки лиха

204

У Туреччині дотепер триває боротьба з лісовими пожежами. На знімках, зроблених з повітря, видно, що ліси буквально перетворилися на попіл.

Про це повідомила інформаційна агенція BirGün. На фото видно, що район, який до пожежі був зеленим, після пожежі почорнів.

Кадри, зняті з одного і того ж місця до і після, показують руйнування, викликані пожежею.

Як відомо, ще з 28-го липня лісові пожежі поширилися в південно-західних регіонах Туреччини, зокрема, в провінціях Анталья, Адана, Мерсін і Мугла, які є популярними напрямками для відпочинку українських туристів.

У вівторок, 31-го липня, з’явилася інформація, що через масштабні лісові пожежі, які охопили південь Туреччини, з п’ятизіркових готелів Бодрума розпочали евакуацію мешканців. Турецькі медіа зазначали, що загоряння відбулося у кварталі Ічмелер, вогонь швидко наближався до житлової зони через сильний вітер.

Українські рятувальники ДСНС теж брали участь у гасінні пожеж на території провінції Анталія. Вони за допомогою двох літаків АН-32П, здійснили 14 скидів води (112 тонн) під час гасіння лісових пожеж.

За даними турецької влади станом на 2-ге серпня, через пожежі у країні загинуло щонайменше вісім людей – сім в Анталії та одна у Мармарисі, а сотні осіб отримали травми.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі