НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Локдауну не буде. Прем’єр Шмигаль запевнив, що бізнес працюватиме навіть у «червоній» зоні

Локдауну не буде. Прем’єр Шмигаль запевнив, що бізнес працюватиме навіть у «червоній» зоні

149

Кабінет міністрів не планує запроваджувати повний локдаун на території всієї країні через важкі наслідки такого рішення для економіки, однак єдиною альтернативою йому є масова вакцинація населення.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив під час засідання уряду 20-го жовтня.

«Вакцинація та обмеження для невакцинованих дозволять нам не запроваджувати локдаун, що сприятиме відновленню економіки», – пояснив політик.

Він нагадав, що навіть за несприятливих епідемічних умов бізнес зможе продовжити свою роботу в разі вакцинації персоналу та клієнтів.

«Навіть у «червоній» зоні бізнес і громадські заклади можуть працювати, якщо всі відвідувачі та персона повністю вакциновані від COVID-19», – зауважив Шмигаль.

Прем’єр наголосив, що виклики, з якими Україна стикається зараз, є найбільшим від початку пандемії.

«На жаль, ми маємо надзвичайно високу кількість важких випадків і госпіталізацій. П’ять областей вже перейшли в «червону» зону епідемічної небезпеки, ще декілька регіонів можуть потрапити в цю «червону» зону найближчими днями», – пояснив він.

Шмигаль підкреслив, що 94,2% госпіталізованих не отримували жодної дози вакцини від COVID-19.

«Ці цифри свідчать самі за себе. Вакцинація рятує життя», – підсумував він.

За словами прем’єра, протягом 19-го жовтня в Україні провели рекордну кількість щеплень – понад 225 тисяч. При цьому Шмигаль зауважив, що найбільшу кількість вакцинацій здійснюють у регіонах, де оголошено «червону» зону епідемічної небезпеки.

Нагадаємо, що Національна поліція і Міністерство цифрової трансформації України розробили спеціальне програмне забезпечення, щоб поліцейські могли швидко перевіряти СOVID-сертифікати громадян у «Дії» або сканувати паперові документи під час можливого локдауна.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі