НТА > НОВИНИ > Новини світу > Лондон випередив Нью-Йорк у рейтингу найбільших фінансових центрів світу

Лондон випередив Нью-Йорк у рейтингу найбільших фінансових центрів світу

Експерти вважають, що після виходу Великої Британії з Євросоюзу Лондон незабаром втратить лідерство у рейтингу

435

Лондон залишився найбільшими світовим фінансовим центром. У дослідженні, яке провела корпорація лондонського Сіті, Нью-Йорк лише трохи відстає і скорочує розрив.

Про це повідомила агенція Reuters. Далі в рейтингу йдуть Сінгапур, Франкфурт, Париж, Гонконг і Токіо.

Дослідження розглянуло п’ять сфер, серед них – цифрові навички, регулювання та таланти.

«Політики Великої Британії повинні гарантувати, що її бізнес, як і раніше, користуватиметься широким доступом до найкращих фахівців з усього світу. Вихід з ЄС, припинення свободи пересування і введення нової імміграційної системи завдали шкоди сприйняттю Великої Британії як привабливого ділового середовища для міжнародних талантів останніми роками», – сказано в дослідженні.

Загальний податок для британських компаній, що надають фінансові послуги, зокрема, для банків, також відносно високий, наголошують дослідники. Таким чином вони натякають, що в наступних рейтингах Лондон може втратити лідерство.

До речі, за даними центру Z Yen Group, Нью-Йорк перебуває на першому місці в індексі глобальних фінансових центрів (GFCI). Лондон утримує друге місце в умовах конкуренції з боку Шанхаю та інших азійських центрів.

Нагадаємо, що в Англії з 27-го січня перестали діяти майже всі карантинні обмеження, які запроваджували у зв’язку зі спалахом епідемії коронавірусу. Правила пом’якшать і в інших регіонах Великої Британії, але не настільки радикально, як в Англії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі