НТА > НОВИНИ > Новини світу > Лукашенко анонсував нові білорусько-російські навчання на кордоні з Україною

Лукашенко анонсував нові білорусько-російські навчання на кордоні з Україною

Перший етап військових навчань Росія та Білорусь запланували на зиму

386

У найближчі два місяці білоруські та російські військові проведуть навчання на кордоні Білорусі з Україною. Ці навчання розтягнуть на два етапи.

Про це повідомив Белсат із посиланням на заяву Олександра Лукашенка. За словами самопроголошеного президента Білорусі, навчання пройдуть у найближчі декілька місяців.

«Ми домовилися з президентом Путіним, що найближчим часом повинні разом провести навчання на південних кордонах, зокрема, на білорусько-українському кордоні», – сказав Лукашенко.

Він заявив, перший етап таких військових занять із залученням великої кількості солдатів точно проведуть узимку.

Нагадаємо, цього тижня стало відомо, що Білорусь може розмістити своїх військових на кордоні з Україною, Польщею та країнами Балтії. За словами Олександра Лукашенка, таким чином він планує реагувати на спроби створити конфлікт в країні.

Він також звинуватив польську сторону в порушенні державного кордону країни під час протистояння з мігрантами.

Два тижні тому білоруський політик попросив у президента РФ Володимира Путіна надати йому декілька дивізіонів оперативно-тактичних ракетних комплексів «Іскандер» і припустив, що на території країни можуть розпочатися військові дії.

А ще раніше Олександр Лукашенко зробив гучну заяву про можливе перекриття газопроводу Ямал – Європа. Це, за словами самопроголошеного президента Білорусі, станеться у разі розширення санкцій з боку Євросоюзу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі