НТА > НОВИНИ > Війна > Лукашенко дав наказ створити оперативне командування на кордоні з Україною

Лукашенко дав наказ створити оперативне командування на кордоні з Україною

Олександр Лукашенко вже зараз хоче відправляти нові підрозділи до південного кордону Білорусі

333

Білорусь готується створити оперативне командування своїми війська на південному напрямку, тобто на кордоні з Україною.

Про це повідомив «РБК-Україна» з посиланням на заяву самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка на засіданні з військовим керівництвом країни.

Мотиви такого рішення він пояснив нібито загрозою з боку України. За його словами, крім фронтів із боку Литви та Польщі, відкрився новий напрямок – південний.

«Міністр оборони нам запропонував створити нове командування на південному напрямку. Це було ще минулого року…. Але тепер треба негайно створювати цей оперативний напрямок, разом із західним, північно-західним буде і південне крило», – заявив очільник білоруського режиму.

Лукашенко зазначив, що вже зараз треба відправляти нові підрозділи до південного кордону, не чекаючи створення нового оперативного командування, щоби білоруські війська отримували досвід.

Нагадаємо, що навчання російських військових в Білорусі поблизу кордону з Волинською областю покликані стримати перекидання українських військ на Донбас.

Недалеко від білорусько-українського кордону з Волинською областю 26-го травня проходять військові навчання збройних сил Білорусі.

Декілька днів тому стало відомо, що Білорусь наблизила до кордону з України російські «Іскандери». Це сталося вперше за два місяці війни на території нашої країни.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі