НТА > НОВИНИ > Новини світу > Лукашенко і Путін домовилися розмістити зенітно-ракетні комплекси на кордоні з Україною

Лукашенко і Путін домовилися розмістити зенітно-ракетні комплекси на кордоні з Україною

155

 

 

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко має намір придбати в Росії озброєння на загальну суму понад 1 мільярд доларів. Білоруська армія хоче розмістити на кордоні з Україною російські зенітно-ракетні комплекси C-400.

Про це Лукашенко заявив під час візиту на полігон у рамках військових навчань «Захід-2021».

За його словами, він це обговорював із Путіним. При цьому такі темі, за словами очільника Білорусі, вони присвятили значну частину часу.

«Я йому ще раз нагадав про С-400, розповів, де ми хочемо поставити ці комплекси… Нас розпочинають з півдня підігрівати. А що ще буде… Ми повинні готуватися – 1 200 км кордону з Україною, тому нам доведеться закривати і цей периметр. І ми якраз говорили про те, що С-400 нам дуже згодяться», – заплутано пояснив Лукашенко.

Він також додав, що Путін дав доручення міністру оборони пропрацювали ці питання для того, щоб можна було поставити такі комплекси.

Нагадаємо, що під час зустрічі президента Російської Федерації Володимира Путіна й Олександра Лукашенка сторони узгодили всі 28 союзних програм. Це дозволили політичним експертам стверджувати, що таким чином відбувається зародження нової союзної держави.

Ще на початку серпня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав Україну додатковою загрозою, «якої раніше не було», а влада країни нібито проводить «антинародний курс».

Приблизно тоді ж він заявив, що не планує вводити санкції проти України, але міг би разом із Путіним дуже швидко поставити Україну «на коліна».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі