Білоруський диктатор Олександр Лукашенко розпорядився привести армію в повну бойову готовність. Він остерігається опозиції, яка начебто готує збройний заколот. Про це він заявив під час церемонії вручення погонів вищому офіцерському складу у вівторок, 27-го червня.
«Я віддав усі розпорядження щодо приведення армії на повну бойову готовність», – зазначив Лукашенко.
Крім того, він додав, що нібито білоруська опозиція на тлі подій у Росії вже готова була реалізувати сценарій збройного заколоту, але «відбувся фальстарт».
«Тим більше, що й втікачі-опозиціонери наші заметушилися. Щоправда, фальстарт стався. Прагнуть продемонструвати своїм кураторам наявність хоч якихось результатів. Встигли навіть опублікувати чергові заклики та плани. Мовляв, теж готові реалізувати черговий сценарій «збройного заколоту»: треба ж звітувати», – розповів Лукашенко.

Очільник білоруського режиму Олександр Лукашенко нібито вмовив ватажка найманців приватної військової компанії «Вагнер» Євгена Пригожина припинити «похід на Москву» після того, як його конфлікт із міністром оборони Росії Сергієм Шойгу досягнув свого піку через нібито удар по табору «вагнерівців» у тилу. Нагадаємо, аналітики американського Інституту вивчення війни зробили висновок, що Білорусь не надасть бойовикам приватної військової компанії «Вагнер» надійного притулку, якщо Кремль тиснутиме на Олександра Лукашенка. Таким чином відхід до сусідньої держави може стати для Євгена Пригожина та його найманців пасткою.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"