НТА > НОВИНИ > Новини світу > Лукашенко назвав Путіна рідним братом і лякає могилами на кордоні

Лукашенко назвав Путіна рідним братом і лякає могилами на кордоні

Лукашенко заявив, що ліси Польщі переповнені тілами і могилами біженців

197

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вчергове викинув в інфопростір історії про «жахіття» на польсько-білоруському кордоні, а ще назвав себе рідним братом Володимира Путіна, з яким однаково дивиться на світ.

Ще кілька днів тому Лукашенко звинувачував Литву у тому, що та підкидає трупи людей у ​​спальних мішках через кордон, а вже зараз в інтерв’ю «Ріа Новості» заявив, що на польсько-білоруському кордоні з’явилося безліч безіменних могил біженців. Тіла, мовляв, валяються у польських лісах, і їх  тишком ховають небайдужі поляки. Натомість, за словами Лукашенка, офіційна Варшава приховує цей факт та не впускає на свою територію ані журналістів, ані міжнародних спостерігачів, які можуть оцінювати ситуацію лише з території Білорусі.

«Там у лісах у них безіменних могил море. І хто ховає цих людей? Не влада. Вони, там же надзвичайний стан запровадили, туди нікого не пускають. Вмирають у польських лісах люди. Вибачте, валяються, трупи. І небайдужі поляки відшукують цих людей у ​​лісах та їх ховають. Тому ось справді безіменні могили”, – повідомив Лукашенко.

У цьому ж інтерв’ю Лукашенко дав характеристику своїм стосункам із президентом Росії Володимиром Путіним. Наголосив, що вони більше, ніж просто друзі. Вони рідні брати, які однаково бачать цей світ.

“Я можу сказати, що Володимир Путін мене вважає більше, ніж другом. Ми рідні брати. А якщо вже серйозно, ви знаєте, що спільного? Ми, і це зараз яскраво проявилося, бачимо світ, основні проблеми однаково. Ми бачимо однаковими очима цей світ», – пояснив самопроголошений президент Білорусі.

Нагадаємо, що Лукашенко також анонсував, що у найближчі два місяці білоруські та російські військові проведуть навчання на кордоні Білорусі з Україною. Ці навчання розтягнуть на два етапи.

 «Ми домовилися з президентом Путіним, що найближчим часом повинні разом провести навчання на південних кордонах, зокрема, на білорусько-українському кордоні», – сказав Лукашенко.

Олеся Головач

Фото: DW

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі