НТА > НОВИНИ > “Лукашенко вбиває власний народ”. У Європарламенті відреагували на смерть Шишова у Києві

“Лукашенко вбиває власний народ”. У Європарламенті відреагували на смерть Шишова у Києві

142

Депутати Європарламенту вважають, що до смерті голови Білоруського дому в Україні Віталія Шишова причетний Олександр Лукашенко. На вбивство активіста також відреагували в Офісі президента.

Про це політики написали у себе в Твіттері.

Зокрема, німецька політикиня Віола фон Крамон написала, що Лукашенко вбиває власний народ.

«Ще один кошмар. Ніхто не є у безпеці. Білорусь, Лукашенко вбиває власний народ. Цього разу в Україні», – написала фон Крамон.

Литовський євродепутат Петрас Аустревічюс також поклав відповідальність за смерть Шишова на владу Білорусі.

«Вбивство громадянина Білорусі Віталія Шишова, керівника неурядової організації «Білоруський дім» в Україні є ще одним актом міжнародного тероризму з боку режиму Лукашенка», – пише він.

Офіційно також відреагували в Австрії. Країна закликає до ретельного та прозорого розслідування обставин, що призвели до смерті білоруса.

«Ми глибоко шоковані новиною про смерть білоруського активіста Віталія Шишова. Його і наші думки є близькими», – зазначили у МЗС країни. 

На смерть Шишова відреагували і в Офісі президента. Зокрема, прессекретар президента Сергій Никифоров під час брифінгу заявив, що Володимир Зеленський тримає цю справу на контролі.

За його словами, зараз Офіс президента уважно стежить за висновками поліції.

“Нам дійсно важливо показати, що Україна підтримує народ Білорусі і нам важливо, щоб білоруси після подій літа і осені минулого року приїхавши в Україну, відчували себе в безпеці”, – заявив він.

Про те, чи може бути Олександр Лукашенко причетний до смерті Шишова прессекретар не розповів.

Нагадаємо, що 2 серпня голова Білоруського дому в Україні Віталій Шишов вийшов на пробіжку у Києві та зник. Наступного дня його знайши повішеним в одному з парків столиці. Поліція розглядає дві основні версії – самогубство та  вбивство, замасковане під самогубство.

Читайте також: “Лукашенко називав його своїм ворогом”. Хто такий Віталій Шишов і за що його вбили

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі