НТА > НОВИНИ > Новини світу > Лукашенко вирішив розмістити білоруські війська біля кордону з Україною

Лукашенко вирішив розмістити білоруські війська біля кордону з Україною

Криза на кордоні Білорусі та Євросоюзу може стати прикриттям військової агресії Росії проти України

326

Білорусь може розмістити своїх військових на кордоні з Україною, Польщею та країнами Балтії.

Про це заявив самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко в інтерв’ю російським пропагандистам. Зокрема, за його словами, таким чином він планує реагувати на спроби створити конфлікт в країні.

«Я змушений мати плани та підрозділи, частини білоруської армії, яка буде реагувати на будь-яку спробу тут створити конфлікт, на кордоні Прибалтики, Польщі й України», – зазначив він.

Раніше Лукашенко неодноразово розповідав про плани проведення з Росією спільних військових навчань поблизу кордонів з Україною. Деякі з них уже провели впродовж цього року.

До того ж, міністр Литви Арвідас Анушаускас попереджав, що міграційна криза на кордоні Білорусі та Євросоюзу може стати прикриттям військової агресії Росії проти України.

Більше того – Олександр Лукашенко, якого переважна більшість світової громадськості не визнає законно обраним президентом, звинуватив польську сторону в порушенні державного кордону країни під час протистояння з мігрантами.

Два тижні тому білоруський політик попросив у президента РФ Володимира Путіна надати йому декілька дивізіонів оперативно-тактичних ракетних комплексів «Іскандер» і припустив, що на території країни можуть розпочатися військові дії.

А ще раніше Олександр Лукашенко зробив гучну заяву про можливе перекриття газопроводу Ямал – Європа. Це, за словами самопроголошеного президента Білорусі, станеться у разі розширення санкцій з боку Євросоюзу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі