НТА > НОВИНИ > Новини світу > Лукашенко знову заявив про бажання відродити СРСР разом із Путіним

Лукашенко знову заявив про бажання відродити СРСР разом із Путіним

Олександр Лукашенко вважає, що до союзу Росії та Білорусі будуть підключатися й інші республіки колишнього СРСР

304

Самопроголошений лідер білоруського режиму Олександр Лукашенко разом із президентом Росії Володимиром Путіним планує відродити союзну державу за принципом Союзу Радянських Соціалістичних Республік (СРСР). До нього можуть увійти країни, які входили до його складу в XX столітті.

Таку заяву Лукашенка оприлюднила агенція «Белта». Зокрема, на зустрічі з губернатором Воронезької області Росії Олександром Гусєвим білоруський диктатор заявив, що бачить велику зацікавленість у розвитку співпраці.

«Завдяки вам ми маємо таку співпрацю і намагаємося вибудувати єдину союзну державу на нових принципах, щоби ніхто не перебував в образі, щоби розвивалися суверенні, незалежні держави Білорусь і Росія. До такого союзу, впевнений, будуть підключатися й інші республіки колишнього Радянського Союзу», – додав Лукашенко.

Раніше про бажання Путіна відродити СРСР заявляла заступник голови Державного департаменту США Вікторія Нуланд. Однак у Кремлі заперечили, мовляв, це неможливо.

Нагадаємо, що російський президент Володимир Путін провів зустріч із самопроголошеним лідером Білорусі Олександром Лукашенком на космодромі «Східний» 12-го квітня.

У перші дні повномасштабного вторгнення Росія планувала блискавичне захоплення Києва. Однак одразу ж на білоруському напрямку активізувалися залізничні диверсанти, які внесли хаос в логістику російських військ.

Держприкордонслужба України разом з Державним бюро розслідувань продовжує виявляти майно країни-агресора. Білоруське судно «Надія» і суховантаж, які ворог залучав у логістичних операціях на Дунаї, виявили в акваторії Ізмаїльського порту.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі