НТА > НОВИНИ > Новини світу > Лукашенко звинуватив поляків у порушенні кордону

Лукашенко звинуватив поляків у порушенні кордону

161

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, якого ЄС та США не визнають законно обраним, звинуватив польську сторону в порушенні державного кордону країни під час протистояння з мігрантами.

Про це Лукашенко заявив в інтерв’ю BBC.

“Поляки включили водомети і почали їх використовувати в порушення всіх норм і правил. Що ми виявили сьогодні? Ви туди отрутохімікати підмішали, пестициди і гербіциди. Це те, чим тарганів труять і бур’ян знищують. Ось як було. Тобто візьміть загалом ці епізоди. І ми вам це доведемо, тому що цьому є свідчення зафіксовані”, – сказав Лукашенко.

“Ти знаєш, що не можна навіть зброю спрямовувати в бік суміжної території? Чому ви лили воду з водометів на 100 метрів з отрутохімікатами на нашу територію? Це порушення державного кордону. Я вам кажу як прикордонник. Я на тому кордоні служив. Ви порушили державний кордон щонайменше. Ви кидали гранати світлошумові на нашу територію”, – заявив Лукашенко.

Як відомо, ситуація на кордоні Польщі та Білорусі ускладнилася 8 листопада, коли до кордону з Польщею з білоруського боку підійшли кілька тисяч мігрантів з країн Близького Сходу, що хотіли перебратися в ЄС.

16 листопада біженці намагалися прорватися до Польщі через пункт пропуску “Брузгі”, кидаючи в польських силовиків каміння і ламаючи загородження. У відповідь польські прикордонники застосували сльозогінний газ і водомети.

Від початку міграційної кризи загинуло щонайменше десять людей, серед яких – однорічна дитина.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі