НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Львів через великі запозичення може опинитись на межі дефолту, – Уляна Пак

Львів через великі запозичення може опинитись на межі дефолту, – Уляна Пак

Ймовірно, у бюджеті Львова залишиться дуже мало коштів для санітарної зрізки дерев. Влада братиметься за масштабніші проєкти.

203

Наступного року Львів  може опинитись на межі дефолту. Через позичені кошти місто буде змушене віддати  один мільяярд 180 мільйонів гривень, тоді як приблизний бюджет становитиме півтора мільярда.

Про це в ефірі проєкту “Народне толк-шоу” на телеканалі NTA заявила депутатка Львівської міської ради від “Європейської Солідарності” Уляна Пак.

Цього року  на санітарну зрізку дерев районні адміністрації отримали всього 9,2 мільйони, минулого – 11,7. Цієї суми недостатньо для того, щоб зрізати усі хворі насадження.

“Більше того – це робить всього одна людина. Один працівник району займається цими справами. Можливо, потрібно більше працівників. Ми говоримо про міську раду, де є, напевно, 1900 працівників, які працюють за кошти платників податків, але за зрізку дерев в районах відповідає одна людина. Можливо, потрібно переглянути підходи до розподілу кадрів у виконавчих органах ЛМР?”, – зазначила депутатка.

Вона підкреслила: чиновники роками заплющують очі на проблеми, допоки не станеться трагедії.

“Наступного року ми можемо бути на межі дефолту. Працівники міської ради, депутати знають, що коли ми мали віддати 480 мільйонів запозичень, майже два місяці не проводились жодні роботи, не фінансувались. Місто  завмерло на два місяці, тому що ми мали віддати борги. Наступного року маємо віддати мільярд 180 мільйонів гривень, при тому що приблизний реальний наш бюджет розвитку на наступний рік  півтора мільярди. Півтора мільярди ми будемо мати в бюджет розвитку, а віддати маємо мільярд 180 мільйонів”, – заявила Пак.

Відтак, на її думку, на дерева коштів залишиться дуже мало.

“Чомусь, мені так здається, що будуть хотіти робити якісь масштабні проєкти за позичені гроші, а на такі щоденні, важливі, хоча й не такі масштабні справи, грошей може не вистачати. Таку роботу на виборах не покажеш”, – резюмувала Уляна Пак.

Нагадаємо, у Львові під час негоди у Стрийському парку трагічно загинув курсант військової академії та молода дівчина. Їх придавило гілкою, що впала з дерева.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі