НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Львів перетворився на кредитного наркомана, – Любомир Мельничук

Львів перетворився на кредитного наркомана, – Любомир Мельничук

Наступного року місто має виплатити понад 1 млрд грн по кредитних зобов’язаннях

330

Любомир Мельничук, керівник Львівської міської організації ВО “Свобода”, у програмі “Народне-Толк Шоу” під час прямого етеру на телеканалі NTA, розповів про те, як міська влада наживається з кожного будівництва та чому так любить брати нові кредити.

Зі слів заступника голови фракції ВО “Свобода” у Львівській міській раді, чиновники не зацікавлені вкладати гроші в ті проєкти, в яких не зможуть нажитися самі. Так, Любомир Мельничук стверджує, що саме будь-яке будівництво – це постійне джерело прибутку і корупція.

“Уявіть, що ви робите ремонт удома: запросили майстрів, запитали вартість робіт і погодилися на 20 тисяч. Майстри розбили стінку, поклали плитку і дають вам обрати: або живіть в таких умовах, або платіть ще. Звичайно, що ви заплатите. Те саме зараз відбувається й у Львові”, – стверджує Любомир Мельничук.

На думку депутата, головною причиною того, що місто застрягло в кредитах – політика кадрів команди міського голови.

“Ми кредитні наркомани. Нам, щоб віддати кредит – потрібно взяти ще один. А гроші взяті в кредит на один проект – витрачаються невідомо на що. Потім до нас підходять в сесійній залі і кажуть, що якщо депутати не проголосують за новий кредит, місто стане, і цей колапс буде спричинений саме депутатами. Тож бюджетна комісія зменшує як може ті кредитні умови, а ми потім голосуємо. І маємо новий кредит…”, – обурений Любомир Мельничук.

Зазначимо, що у 2022 році Львів, за словами директора департаменту фінансової політики ЛМР Олега Іщука, має виплатити з бюджету понад 1 млрд грн  боргів за кредитами, лізингами та іншими борговими зобов’язаннями.

 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі