НТА > НОВИНИ > Спорт > «Львів та ФК “Рух” дали дуже серйозний приклад для інших регіонів» – Ростислав Заремба

«Львів та ФК “Рух” дали дуже серйозний приклад для інших регіонів» – Ростислав Заремба

279

Заступника голови Львівської асоціації футболу Ростислава Зарембу дуже здивувала ситуація з настільки різкою зміною позиції щодо львівського стадіону «Україна», який понизили у категорії та позбавили права приймати матчі Прем’єр-ліги.

«Під час свого футбольного життя я працював у різних футбольних проєктах, пройшов не одну атестацію. Вона проводиться за декількома критеріями. Завжди найважчий для клубів – це інфраструктурний. Стосувався він стадіонів. Завжди вказували на недоліки, а потім давали час на їх виправлення», – зазначив один із керівників львівського футболу в ефірі “Народного толк-шоу”  на телеканалі NTA.

За словами Ростислава Заремби, теперішнє рішення УАФ виникнуло настільки несподівано, що важко це все зрозуміти й усвідомити.

До того ж, «Рух», як відомо, до цього отримав атестат на участь в Прем’єр-лізі. «Звичайна логіка: на момент його отримання було все гаразд, у тому числі й зі стадіоном, – додав він. – А потім раптом ось така ситуація. Це повинні бути вагомі причини, щоби настільки кардинально змінити своє ж рішення. Мають бути аргументи, але ми досі їх не почули».

Загальні фрази від асоціації, як зауважив заступник голови Львівської асоціації футболу, нікого не переконали і викликали певні підозри.

Ростислав Заремба вважає, що позитивний поштовх у цій ситуації можуть дати звернення депутатів Львівської обласної та міської рад. Тобто до УАФ звернувся реальний власник стадіону «Україна».

«Потрібно шукати вихід із ситуації, шо можна ефективно зробити. Бо найгірше, якщо в підсумку програє футбол», – наголосив він

«Григорія Козловського знаю досить давно. Пам’ятаю, як він взявся за «Рух», як проходило ставлення, які нові мрії реалізовував, так, інколи бувають емоції, але без них неможливо нічого досягнути у футболі», – переконаний Ростислав Заремба.

А ще він наголосив, що дитяча академія, яку будує футбольний клуб «Рух», – це потужний плацдарм для виховання футболістів, дуже серйозний приклад для інших регіонів. За 30 років Незалежності України інфраструктурних об’єктів такого рівня ще не було. Нічого, шо декларували за всі ці роки, так і не реалізували.

«І все ж я вірю, що в подальшому ця ситуація вирішиться на користь футболу, і на обидвох стадіонах у перспективі буде футбольне життя», – підсумував Ростислав Заремба.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі