НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Львів витратив 4 млрд гривень на обслуговування комунальних автобусів

Львів витратив 4 млрд гривень на обслуговування комунальних автобусів

617

За кошти львівських платників для потреб комунального АТП-1 міські чиновники закупили нові низькопідлогові автобуси на загальну суму 700 млн гривень. Проте за кілька років роботи на їх обслуговування витратили понад 4 млрд гривень.

Такі цифри озвучив Ігор Самардак, керівник концерну «Екопастранс», представник приватних перевізників у етері “Народного Толк-Шоу” на телеканалі NTA в обговоренні щодо впровадження з 13 січня 2022 року електронного квитка «ЛеоКарт».

“Лише придбання автобусів обійшлося у 700 мільйонів гривень.  А знаєте, скільки витратили на те, щоб вони їздили? Це вливання в статутні капітали, оголошення збитків… Більше 4 мільярдів! Тобто купили автобусів на 700 мільйонів, а щоб ними їздити – виклали ще 4 мільярди“, – наголосив він. 

Представник приватних маршрутних перевізників переконує, що електронний квиток є мегашансом для Львова, адже це можливість зробити міські перевезення чесними. Однак головним є питання, як цим скористається міська влада.

Ігор Самардак наголошує, що реальний проїзд у МАЗах і Електронах Львова сьогодні коштує поза 2 долари.

«Просто не ви, пасажири, все платите – бюджет доплачує. Але завжди у владі демонстративно розповідають страшилку про приватних перевізників, в яких львів’яни зараз платять 30 центів. Кажуть: «От там вас у гробовозках возять. А ми, мовляв, круто возимо, дивіться, в яких гарних машинах!». Але при цьому забувають назвати реальну вартість цього транспорту: пасажир платить 2 долари, а місто доплачує ще три», – констатує Самардак.

Керівник «Екопастрансу» висловив невдоволення тим, як вводять електронний квиток.

«Місто хоче купити ще 100 автобусів. І це не в межах тендеру по електронному квитку. Це як?  Ми дійдемо до того, що у нас буде найдорожчий транспорт у світі», – підсумував гість студії.

Нагадаємо, як писав NTA, після впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у Львові вартість разового паперового квитка у водія зросте до 15 грн.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі