НТА > НОВИНИ > Культура > Львівське видавництво визнали одним із найкращих у світі

Львівське видавництво визнали одним із найкращих у світі

Номінантів висувають видавці з усього світу, асоціації видавців, інституції, які займаються популяризацією читання

719

У межах книжкового фестивалю у Болоньї 6-9-го березня оголосять найкраще дитяче книжкове видавництво (Bologna prize best children’s publishers of the year). Вперше до короткого списку потрапили українці – серед європейських закладів опинилось «Видавництво Старого Лева».

Про це повідомило Суспільне з посиланням на офіційний сайт Болонського фестивалю.

Bologna prize best children’s publishers of the year – найбільша та найвпливовіша щорічна світова премія для видавців дитячої літератури. Усього до списку увійшло 30 видавництв із 6-ти частин світу – Африки, Азії, Європи, Океанії, Північної Америки, Кариб, Центральної та Південної Америки.

Номінантів висувають їхні колеги: видавці з усього світу, асоціації видавців, інституції, які займаються популяризацією читання.

 «Ця номінація – досягнення не лише для видавництва й України, а й для всіх, хто доклався до того, щоб українське книговидання стало видимим у світі. Я усвідомлюю те, що видимими світу ми стали і через війну», – зазначила керівниця відділу маркетингу та зв’язків із громадськістю «Видавництва Старого Лева» Оксана Зьобро.

Вона додала, що вважає обовʼязком і відповідальністю таку видимість перетворювати на користь для країни, на ще один крок до перемоги та до увиразнення України на карті світу.

Нагадаємо, що Львівська національна галерея мистецтв визнана найкращою інституцією Центральної Європи у сфері реставрації історичних пам’яток і збереження мистецьких творів.

У Національному ботанічному саду імені Гришка можна подивитися на звірів із картин Марії Примаченко у доповненій реальності.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі