НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Львівські депутати віддадуть гроші, передбачені на висвітлення їхньої роботи, на потреби ЗСУ

Львівські депутати віддадуть гроші, передбачені на висвітлення їхньої роботи, на потреби ЗСУ

424

Кошти, які передбачили у бюджеті Львова на висвітлення діяльності депутатського корпусу в ЗМІ, планують передати на потреби ЗСУ.

Із такою ініціативою виступив секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак. Задум підтримали керівники фракцій у раді.

«Зараз нам точно не до політики і піару. Сьогодні всім очевидно: найважливіше підтримувати Збройні сили. Тому вважаю, що керівники депутатських фракцій погодяться передати цю суму для потреб українського війська», – пише на своїй сторінці у фейсбук секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак.

Як пише “Вголос”, голова фракції «Європейська Солідарність» Петро Адамик повідомив, що депутати фракції, яку він представляє, повністю підтримали ініціативу.

«Нині насамперед маємо забезпечити всім необхідним наших воїнів на фронті», – заявив у коментарі виданню Петро Адамик.

Однозначну позицію висловив журналістам «Вголосу» й голова фракції політичної партії «ВАРТА» Юрій Мартинюк.
«Абсолютно підтримую. Все, що може допомогти армії, я в жодному разі не заперечую», – наголосив він.

Голова фракції «Самопоміч» Вікторія Довжик також повідомила, що міські обранці з її фракції “за” такий намір. За словами Довжик, важливо, щоби всі працювали на підтримку ЗСУ.

«Це першочергова потреба і я не знаю людей, які мають іншу думку. Допомагають підприємці, допомагають депутати. Долучаються всі – хто, як може. Пріоритет справді один. Наша фракція не за піар і це правильно. Якщо є додаткове джерело, щоби допомогти ЗСУ, ми тільки за», – запевнила Вікторія Довжик.

«Звичайно, що ми підтримуємо ініціативу секретаря ради. Нам потрібно зараз зосередити всі свої сили для допомоги ЗСУ. Політика – точно не найголовніше в теперішній час. Ми маємо зосередити максимум своєї уваги, максимум своєї роботи для допомоги ЗСУ.

Висвітлення роботи депутатів це не є першочергове для життєдіяльності чи міста чи країни, тому: менше піару, більше реальної допомоги», – резюмував позицію депутатського корпусу Любомир Мельничук, керівник Львівської міської організації ВО «Свобода», заступник голови фракції.

Нагадаємо, що традиційно щороку у міському бюджеті Львова передбачають кошти на висвітлення діяльності депутатського корпусу в ЗМІ.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі