НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Львівські депутати звернулись до УАФ через пониження категорії стадіону “Україна”

Львівські депутати звернулись до УАФ через пониження категорії стадіону “Україна”

Процеси, що відбуваються навколо львівського стадіону “Україна”, відбивають інтерес в інвесторів вкладати у спорт.

212

Депутати Львівської міськради завернулись до Української асоціації футболу (УАФ), щоби та пояснила за якими критеріями стадіон “Україна” не відповідає футбольній арені третьої категорії.

Про це в ефірі проєкту “Народне Толк-шоу” на телеканалі NTA заявив голова фракціїЄСу Львівській міській раді Петро Адамик.

Стадіон “Україна” – майно громади Львова, тож, на його думку, якщо УАФ хотіла б добрих стосунків із львів’янами, мала б хоча б попередити про пониження категорії стадіону.

Він нагадав, що сьогодні зранку депутати ЛМР, на чолі з секретарем міськради Маркіяном Лопачаком, вирішили звернутись до УАФ із проханням перерахувати критерії, яким не відповідає стадіон “Україна”.

“Ми готові, як представники громади міста, разом із клубами знайти фінансування і бажання зробити це, щоб відповідати вашим критеріям. Ми відправили такий лист і чекаємо відповіді”, – розповів Адамик.

Він підкреслив: ідеться не лише про футбол, а й збереження майна львівської громади у належному стані.

“Це цінне майно, яке дійсно буде занепадати”, – заявив Адамик.

Нагадаємо, працівники Служби з питань стадіонів УАФ завітали до Львова, начебто, для детальної інспекції “Арени Львів” і стадіону “Україна”. Однак якщо не до кінця добудовану та не здану належним чином в експлуатацію “Арену Львів” вони “oглядали” хвилин 10-15, то до “України” поставилися дуже прискіпливо.

Більше читайте у матеріалі Ламання через коліно. Легендарний стадіон “Україна” позбавили матчів Прем’єр-ліги.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі