НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Львівські десантники знищили ворожий модифікований БТР-80 разом з екіпажем

Львівські десантники знищили ворожий модифікований БТР-80 разом з екіпажем

889

Днями підрозділ Десантно-штурмових військ – воїни 80-ї ОДШБр – перехопив та ліквідував модифікований російський бронетранспортер БТР-80 разом із екіпажем окупантів.

Про ефективну роботи львівських десантників повідомило на своїй сторінці Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

«Знищений і ліквідований на українській землі підрозділ російських окупантів, звичайно ж, викликає захоплення і гордість за наш десант, адже не дали армії Путіна просунутись вглиб нашої території, тож вони вже не вбиватимуть наше населення», – пишуть у командуванні.

Водночас, додають, що особливий інтерес у знавців та експертів з військової бронетехніки викликає на відео те, що українські десантники знищили не просто ворожу «броню», а покращену й модифіковану версію російського бронетранспортера БТР-80.

Після модифікації БТР-80 (росія) та до модифікації БТР-80 (Україна)

Зокрема, на знищеному БТРі-80 був встановлено російський комбінований універсальний приціл ТКН-4ГА-01. Також експерти з військової бронетехніки на оприлюдненому відео розпізнали і виявили і  новий лазерний прожектор ПЛ-1.

Довідка від Militarnyi

Комбінований універсальний приціл ТКН-4ГА-01 призначений для ведення спостереження в бойових умовах, пошуку, виявлення, розпізнавання цілей та забезпечення прицільної стрільби з комплексу гарматно-кулеметного (гармата калібру 30 мм [2А72, 2А42 тощо] та кулемет ПКТ( М) калібру 7,62 мм), з комплексу кулеметного (кулемет КПВТ калібру 14,5 мм та кулемет ПКТ[М]) об’єкта бронетанкового озброєння і техніки за наземними та повітряними цілями в денних та нічних умовах.

Приціл ТКН-4ГА-01 встановлюється в колісних бронетранспортерах типу БТР-80, БТР-82, БТР-82А, а також об’єктах типу БМП, БМД, МТ-ЛБМ, ПТ.

Інфрачервоний лазерний прожектор ПЛ-1 дозволяє збільшити дальність розпізнавання цілі під час роботи нічних прицілів та приладів спостереження.

Прожектор ПЛ-1 формує зручну для оператора пляму випромінювання прямокутної форми з однорідним розподілом енергетичної яскравості випромінювання, тоді як лампові прожектори формують дзвоновий розподіл.

Відео знищення БТР-80 можна подивитися тут. Містить вікові обмеження.

Оцініть новину
Клас!
4
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі