НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Львівські лікарі врятували 4-річній дівчинці пальчики на руці, яку дитина засунула в елетросічкарню

Львівські лікарі врятували 4-річній дівчинці пальчики на руці, яку дитина засунула в елетросічкарню

899

Лікарі 8-ої міської клінічної лікарні Львова врятували 4-річній дівчинці пальчики на правій руці, яку дитина засунула в електросічкарню. Операція тривала понад 4 години.

Дівчинку з Турківського до львівського медзакладу терміново достав поліцейський гелікоптер у межах проєкту аеромедичної еквакуації.

«Дитинку відразу відвезли до операційної, де хірурги більше 4 годин намагалися врятувати пальчики маленькій красуні і їм це вдалося! Кровопостачання у пальчиках відновили, ручка почала загоюватися, а дівчинка гарно відновлюється після важкої операції. Втім, на неї чекає ще довгий і важкий реабілітаційний період», – повідомляють на сторінці у фейсбуці 8-ї лікарні.

Наголошується, що визначальне значення зіграла швидкість надання допомоги – небом дівчинку вдалося максимально оперативно доставити до лікарів.

«Усе це відбулося завдяки оперативній і командній роботі, на всіх етапах надання медичної допомоги, адже при таких травмах важлива кожна хвилина», – йдеться у дописі.

Водночас медики закликають батьків пильно стежити за дітьми, адже лише нещодавно їм доводилося рятувати руку дівчинці з Новояворівська, яка травмувалася електром’ясорубкою: тоді через складність пошкоджень вдалося зберегти лише два пальчики дитині.

Нагадаємо, що на початку жовтня на Львівщині відновила роботу аеромедична допомога. Проєкт реалізується спільно Міністерством внутрішніх справ (Нацполіція надає гелікоптер для евакуації) і Міністерством охорони здоров’я  України. Загалом, з різних районів області провели вже понад 30 евакуації пацієнтів, які потребували термінової медичної допомоги у Львові.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі