НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Львівські лікарі врятували близнючок-немовлят, які захворіли на пневмонію в укритті

Львівські лікарі врятували близнючок-немовлят, які захворіли на пневмонію в укритті

Дівчатка-близнючки народилися у Києві та ховалися у підвалі з початку війни

332

Сьогодні, 26 квітня, з дитячої лікарні «Охматдит» у Львові виписали двох близнючок – Діанку та Софійку. До лікарні вони потрапили у важкому стані. Дівчатка народилися у Києві та ховалися у підвалі з початку війни.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці лікарні.

Дівчатка народилися у Києві на 24 тижні вагітності (6 місяців), і довго перебували у пологовому будинку. Згодом їх перевели у київський «Охматдит».

До Львова близнючки Діанка та Софійка поступили у вкрай важкому стані – в обох бронхолегенева дисплазія та двобічна пневмонія. Стан їх здоров’я погіршився внаслідок сидіння у підвалі та евакуації потягом до Львова ще на початку війни.

«Якраз почалася війна і, коли бомбили Київ, нам доводилося спускатися у підвал. Там було багато дітей – хтось пчихне, хтось кашляне, у когось температура і, якщо для звичайних дітей це нічого страшного, то для моїх недоношених дівчаток – це могло бути смертельним. Їх стан погіршувався, Діанка почала задихатися, тому я прийняла рішення терміново потягом евакуюватися до Львова», – згадує мама Катя.

8 березня діти вже перебували у реанімації в лікарні Львова, після стабілізації стану їх перевели у педіатричне відділення.

«А сьогодні ми вже вітали наших дівчаток із випискою. Вони здолали довгий і не легкий шлях від свого народження до сьогодні. Але перемогли і мріють повернутися додому», – кажуть в «Охматдиті».

Нагадаємо, що львівським лікарям вдалося врятувати чотирирічну Єву, яку годину шматувала бельгійська вівчарка.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі