НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Львівські лікарі врятували породіллю та немовля

Львівські лікарі врятували породіллю та немовля

Жінка чекає на зустріч зі своїм синочком, його вона зможе взяти на руки лише за декілька тижнів

285

В жінки діагностували хірургічну патологію – спайкову кишкову непрохідність. Це загрожувало життю матері та дитині.

Про це повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова.

32-річна вагітна Анна Родик відчула біль у верхній частині живота. Жінка викликала швидку. Після обстеження медики діагностували в Анни спайкову кишкову непрохідність.

Раніше Анні видалили апендицит, після цього в ділянці втручання розпочали формуватись спайки, тобто зрощення тканин.

«За такої важкої патології їжа перестає просуватися кишечником і швидко спричинює некроз – відмирання тканин. Далі – важкі ускладнення та сепсис. Цього разу стан загрожував життю не лише матері, але й дитини в її лоні», – зазначили медики.

Дитина стала менш рухливою, тому лікарі вирішили робити кесарів розтин. Таким чином через 20 хвилин народився хлопчик Тимофій. Після цього лікарі прооперували породіллю.

«Під час втручання спеціалісти розділили спайки кишок, тобто склейки, та повернули кишківник у правильне положення. Операція тривала 3 години та пройшла без ускладнень», – підсумували в Першому медичному об’єднанні Львова.

Анна перебувала у реанімації чотири дні, потім її перевели у стаціонар. Зараз жінка готується до виписування та з нетерпінням чекає на зустріч зі своїм синочком. Його вона зможе взяти на руки лише за декілька тижнів.

Нагадаємо, що львівські хірурги врятували 41-річну породіллю,  в якої після народження п’ятої дитини  розірвалась яєчникова артерія. Жінка втратила два літри крові.

Дитяча лікарня святого Миколая отримала від італійських благодійників найсучасніше обладнання. Це три апарати штучної вентиляції легень, портативний УЗД-апарат і наркозно-дихальний апарат.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі