НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Львівські лікарні реорганізують в об’єднання: як виглядатиме медична стратегія міста

Львівські лікарні реорганізують в об’єднання: як виглядатиме медична стратегія міста

253

Лікар та депутат Львівської міської ради від «ЄС» Євген Кузик пояснив, у чому полягає суть медичної стратегії Львова, над якою зараз працюють у місті. Зокрема, однією з її частин мерія пропонує об’єднання лікарень. Втім наразі ще невідомо: виграють від цього лікарні чи ні. Обговорення тривають. 

Про це він розповів в ефірі «Народного Толк-Шоу» на телеканалі НТА.

«У лютому разом із колегами звернулися до міського голови, і у березні вже була створена комісія, в якій ми працюємо щотижня та  розробляємо медичну стратегію. Ми маємо спрогнозувати, як буде розвиватися медицина впродовж найближчих років. Маємо визначити: виграють від об’єднання лікарні чи ні», – розповів Кузик.

За словами депутата ЛМР, потрібно зрозуміти, якою буде користь від об’єднання лікарень та чи буде це економічно обгрунтовано.

«Медична стратегія – це процес прийняття системних рішень для прогнозування і впливу на майбутнє громади. Ми маємо спрогнозувати, як буде розвиватися медицина, а медицина – це пріоритет, безпека Львова, держави. Ми маємо зрозуміти цю стратегію, оскільки це дуже глибокий документ. Ми маємо забезпечити, наприклад, зменшення рівня серцево-судинних захворювань. Зараз в Європі ця захворюваність становить 40-50%, в Україні – це понад 60%. Чи допоможе зменшити цей показник об’єднання лікарень, ми маємо зрозуміти», – додав він.

Нагадаємо, що у Львові планують реорганізувати медицину міста в три Територіальні медичні об’єднання: перше – ургентної та високоспеціалізованої медицини (8-ма лікарня, лікарня швидкої медичної допомоги та дитяча лікарня на вул. П. Орлика), друге – планового, відновного лікування та паліативної допомоги (1-ша, 4-та, 5-та лікарні), третє – акушерства та гінекології (міський пологовий будинок на вул. Мечникова і 3-тя лікарня).

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі