НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Львівські медики врятували жінку з пухлиною, яка почала перетворювати її на чоловіка

Львівські медики врятували жінку з пухлиною, яка почала перетворювати її на чоловіка

Жінка знехтувала рекомендацією лікаря пройти УЗД і вчасно не діагностувала пухлину

308

Львівські хірурги врятували 29-річну жінку з Луцька, у якої виявили 15-сантиметрову пухлину. Через новоутвір пацієнтка не могла завагітніти вдруге. Після операції медики дали їй надію стати у майбутньому мамою.

Про це повідомило Перше медичне об’єднання Львова.

29-річна Діана – пацієнтка лікарні Святого Луки Першого медоб’єднання. Тривалий час жінку турбували гормональні зміни. Голос став грубшим, на обличчі почало рости волосся, а настрій стрибав як на «американських гірках». Лікар, до якого раніше зверталася Діана, призначив обстеження, однак вона знехтувала рекомендацією лікаря пройти УЗД і вчасно не діагностувала пухлину, що почала перетворювати її на чоловіка.

Лише місяць тому, коли Діана почала впадати в депресію, вирішила повністю обстежитися і була приголомшена – у неї пухлина наднирника. Саме вона була причиною гормонального збою в організмі жінки. Через неї ж Діана, яка мріє про дитину, не могла завагітніти вдруге. Єдиним виходом було – видалити новоутвір.

У Луцьку, де мешкає жінка, лікарі її проконсультували і скерували до медзакладу у Львові. Хірурги не лише врятували жінці життя, а й дали надію у майбутньому вдруге стати мамою.

«Пухлину пацієнтці видалили лапароскопічно, тобто, через маленький розріз. Операція тривала понад 4 години. Через великий розмір новоутвору – 15 см, що для пухлин наднирника рідкість – орган зберегти, на жаль, не вдалося. З хороших новин: пухлина виявилася доброякісною», – йдеться у опвідомленні.

Зараз Діана проходить реабілітацію і, щойно гормони стабілізуються, лікарі дозволять їй завагітніти.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі