НТА > НОВИНИ > Львівські медики врятували зір 32-річному ITівцю

Львівські медики врятували зір 32-річному ITівцю

У Польщі, де проживав молодий чоловік, частина лікарів узагалі боялася братися за складну операцію

505

Львівські медики врятували зір 32-річному ITівцю Віктору, в якого постійно був високий внутрішньо очний тиск – ювенільна глаукома.

Про це інформує  пресслужба 8-ї міської клінічної лікарні міста Львова на сторінці фейсбук.

«Віктору лише 32 і його робота пов’язана із IT-сферою. Кілька років він проживав у Польщі, і там ж стояв на обліку у місцевих медиків, адже у нього ювенільна глаукома, через яку він вже втратив зір на правому оці, а цього літа хвороба взялася і за ліве око», – йдеться у повідомленні.

У серпні чоловіку стало погано, і тоді польські офтальмологи при огляді отримали дуже високі показники тиску – ВОТ 60 мм рт ст. – при нормі для такого пацієнта 20 мм рт ст.

У медустанові зазначають, що операція – це був єдиний вихід, який би допоміг врятувати зір і полегшити стан пацієнта.

«Але у Польщі цього зробити не вдалося: одні лікарі боялися, що чоловік після неї остаточно втратить зір, інші погоджувалися її зробити лише за півроку», – йдеться у повідомленні.

У кінці жовтня Віктор повернувся в Україну і через постійний високий внутрішньоочний тиск звернувся до офтальмологів 8-ї міської клінічної лікарні міста Львова.

За кілька днів йому провели антиглаукомну операцію( гоніосинехіолізис із дозованою ендотрабекулоектомією) і це дало змогу врятувати частково зір чоловікові.

«Зараз в окулярах, ліве око Віктора бачить лише на 50%, втім він міг позбутися і цього, якби зволікав із операцією», – йдеться у повідомленні.

У медустанові зазначають, що операцію проводили за допомогою сучасних мікроскопів та методів оперативного втручання.

Нагадаємо, що львівські лікарі врятували жінку з рідкісною пухлиною. У 45-річної Людмили Вахаєвої, пацієнтки з Волині, пухлина з нирки проросла по судинах до органів, дісталася передсердя і навіть зачепила легеню. Лікарі такий випадок називають унікальним. Понад те, якби пацієнтка звернулася по допомогу бодай на тиждень пізніше, її порятунок був би під питанням.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі