НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Львівські медики виходили хлопчика вагою 700 г

Львівські медики виходили хлопчика вагою 700 г

Хлопчик народився на 25 тижні вагітності глибоко недоношеним та у критичному стані

204

Львівські медики виходили хлопчика, який народився з вагою 700 г. На 79-й день після народження хлопчика з мамою виписали.

Про це повідомила директорка перинатального центру Марія Малачинська, передає Львівська обласна рада у Фейсбуці.

З Львівського обласного клінічного перинатального центру на 79-й день після народження виписався хлопчик, який народився на 25 тижні вагітності глибоко недоношеним та в критичному стані. Його зріст був 34 см, вага 700 г, 4/5 балів за шкалою Апгар.

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених хлопчик провів 31 добу. З першого дня від народження з мамою та дитиною працювала ціла команда фахівців перинатального центру.

«Наші спеціалісти допомагали жінці налагоджувати процес лактації. І саме це, на думку наших фахівців, стало одним із ключових етапів на шляху до успішного результату – хлопчик суттєво збільшив свою вагу до 2070 грам та виріс до 41 см», – каже Марія Малачинська.

На думку директорки медустанови, ця ситуація вчергове доводить вкрай гостру необхідність відкриття банку грудного молока, аби давати недоношеним дітям додаткові та суттєві можливості розпочати життя в цьому світі.

Нагадаємо, що львівські хірурги врятували 29-річну жінку з Луцька, у якої виявили 15-сантиметрову пухлину. Через новоутвір пацієнтка не могла завагітніти вдруге. Після операції медики дали їй надію стати у майбутньому мамою.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі