НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Львівські медики завдяки надсучасному УЗД-апарату успішно видалили новоутвори уже чотирьом пацієнтам

Львівські медики завдяки надсучасному УЗД-апарату успішно видалили новоутвори уже чотирьом пацієнтам

Після операції пацієнти продовжують жити без жодних неврологічних порушень

178

Спеціалісти Центру нейрохірургії та неврології вперше провели втручання з використанням інтраопераційного УЗД-апарату BK-5000, який дозволяє встановити високоточну візуалізацію новоутворів головного та спинного мозку. Медики успішно прооперували уже чотирьох пацієнтів.

Про це повідомляє пресслужба лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова у фейсбук.

«Приставляючи датчик такого апарату до відкритої ділянки мозку під час операції, нейрохірурги можуть чітко побачити межі пухлини, оцінювати її об’єм та локалізацію, а також ступінь ліквідації хірургом», – йдеться у повідомленні.

У медустанові зазначають, що уже прооперували чотирьох пацієнтів з використанням інтраопераційного УЗД-апарату BK-5000.

Так, успішно визначили розташування новоутвору у 57-річного чоловіка із Самбірського району із підозрою на інсульт. Після операції у чоловіка почали відновлюватись раніше порушені функції мовлення та рухів.

Також видалили пухлину у шийному відділі хребта, яка стискала спинний мозок у 51-річного пацієнта з Рівненщини.

Видалили новоутвір у правій лобній частці 51-річній жінці із Тернопільщини.

І завдяки BK-5000 хірурги змогли побачити локалізацію артерій і шляхи відтоку крові у 52-річного чоловіка. У нього була вроджена артеріовенозна мальформація – аномальне сплетіння розширених вен та артерій. «Чоловік уже самостійно ходить», – зазначають у медустанові.

Медики зауважують, що після операції пацієнти продовжують жити без жодних неврологічних порушень.

Зазначимо, що щороку спеціалісти Центру нейрохірургії та неврології проводять понад 1000 оперативних втручань та близько 500 з них пов’язані із видаленням новоутворів.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі