НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Львівські школярі повертаються за парти

Львівські школярі повертаються за парти

З понеділка у місті повністю відновлюється очне навчання у школах

925

З понеділка, 22 листопада, у Львові відновлюється очне навчання у 5-11 класах. Також запрацюють мистецькі школи й гуртки.

Про таке рішення міської комісії із надзвичайних ситуацій повідомив секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак. Його ухвалили сьогодні, 19 листопада, після консультацій із медиками.

Інші карантинні обмеження у Львові наразі залишаються чинними.

“Ситуація із захворюваністю на коронавірус у Львові покращується, втім поки що не дозволяє послабити карантин”, – зазначив Маркіян Лопачак.

Як передає міський голова Львова Андрій Садовий, статистика дитячих захворювань та госпіталізацій пішла на спад, тому учні зможуть повернутись за парти. Також у Львові відновлюють роботу заклади культури, гуртки та секції, проте з дотриманням окремого протоколу.  Усі заходи можуть проводитись лише за умови повної вакцинації організаторів та учасників.

Наступного тижня комісія повернеться до розгляду питань щодо можливості послабити ще ряд  карантинних обмежень.

Нагадаємо, що у Львові з понеділка, 15 листопада, відновили очне навчання для учнів початкової школи.

Зазначимо, що за останню добу, 18 листопада, за даними Центру здоров`я та медичної статистики м. Львова,  на Львівщині виявили 1017 нових випадків коронавірусу, з них у львів’ян – 352. Також за останню добу до медзакладів Львова поступило 49 осіб, (з них вакцинованих – 7), виписано – 62, померло – 10.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі