НТА > НОВИНИ > Культура > Львівського Пінзеля покажуть на виставці у Вільнюсі

Львівського Пінзеля покажуть на виставці у Вільнюсі

Експонуватимуться два десятка шедеврів кращих майстрів Львівської школи скульптури XVIII ст., серед яких Йоанн Ґеорґ Пінзель

390

У Вільнюсі 16 лютого в Національному музеї «Палац Великих князів Литовських» відбудеться відкриття міжнародної виставки творів «Містика барокової скульптури: Йоанн Ґеорґ Пінзель та інші майстри Львова XVIII ст.» з колекції Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г.Возницького.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького.

Зазначають, що подія присвячена святкуванню 700-річчя столиці Литовської Республіки.

«Два десятка шедеврів кращих майстрів Львівської школи скульптури XVIII ст., серед яких Йоанн Ґеорґ Пінзель, Францишек Олендзький, Антоній Осінський, Томас Гуттер, Ян Оброцький та інші експонуватимуться з 16 лютого до 22 травня 2022 року у відбудованому палаці – символі литовської державності», – йдеться у повідомленні.

Зазначають, що відвідувачі матимуть змогу побачити шість робіт різця Майстра Пінзеля, а саме «Івана Хрестителя», «Богоматір», «Св. Фелікса з дитям», «Св. Флоріана», «Св. Якима» та «Розп’яття».

«Частина скульптур із фондосховищ Галереї, спеціально відреставрована для цієї виставки, буде представлена на огляд публіки вперше», – зауважують у галереї мистецтв.

Зібрання Галереї, що є частиною Музейного фонду України, репрезентуватиме на виставці особливості розвитку скульптури пізнього бароко у Львові та регіоні львівської культурно-мистецької гравітації.

У Львівській національній галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького зазначили, що львівський Пінзель вже у Вільнюсі.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"