НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Львівську лікарню визнали однією з найкращих в Україні

Львівську лікарню визнали однією з найкращих в Україні

Лікарня стала однією з чотирьох, що отримали спеціальні відзнаки МОЗ

1329

Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр у Львові визнали серед найкращих дитячих лікарень України у 2021 році. Медзаклад став одним із чотирьох, що отримали спеціальну відзнаку Міністерства охорони здоров’я  «За лідерство в трансформації системи охорони здоров’я».

«Нагороду директору Центру Андрію Синюті вручив особисто Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час виїзної колегії Міністерства охорони здоров’я у Луцьку», – йдеться у повідомленні ЗУСДМЦ.

Також відзнаки отримали Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства та дитинства, Сумська обласна дитяча лікарня і київський Перинатальний центр.

Зазначимо, що у квітні та серпні цього року вперше у Західному регіоні України на базі КНП ЛОР ЗУСДМЦ успішно провели трансплантації нирок дітям. А з нового року у лікарні хочуть розпочати також трансплантацію печінки та кісткового мозку у дітей.

Зокрема, вже зараз триває підготовка до першої у Львові пересадки печінки дитині від родинного донора. Її львівські лікарі планують провести разом із колегами з Туреччини.

 

Оцініть новину
Клас!
6
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"